Amazon Echo
Meble dla biznesu

Meble dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Apple Watch
Meble dla domu

Meble wykonane na indywidualny wymiar

Macbook Air
Meble sypialniane

Wyposażamy sypialnie w meble najwyższej jakości

Google Home Mini
Meble łazienkowe

Zapomnij o niedopasowanej przestrzeni Twoich wnętrz

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 
Producent mebli 1

Producent mebli drewnianych

Polski producent mebli drewnianych Riko. Wyposażamy kompleksowo całe obiekty mieszkalne i usługowe. Wykonujemy meble dla restauracji, hoteli, pensjonatów, sklepów oraz budynków mieszkalnych. Meble będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy szerokie możliwości w zakresie wyboru kolorów, tkanin, wzornictwa i detali. Naszym zadaniem jest wdrożenie odpowiedniej technologii produkcji. Finalny produkt zawsze musi być zgodny z wymaganiami inwestora. Jeśli masz własny pomysł? Przedstaw nam go! My zajmiemy się całą resztą. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy i zlecić przygotowanie projektu.


Produkujemy meble na podstawie projektów opracowanych przez naszą firmę lub dostarczonych przez inwestora. Jako producent mebli na wymiar zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i przeznaczenie. Przedsiębiorstwo Riko to zespół składający się z wykwalifikowanych i kreatywnych ludzi. Każdego roku sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie o specjalistów z różnych dziedzin w zakresie produkcji mebli. W naszym zespole nie brakuje specjalistów do obsługi maszyn, projektantów, inżynierów oraz rzemieślników.

Usługi świadczymy na rynku krajowym i europejskim od blisko trzydziestu lat.

 • Meble do hoteli

  Meble hotelowe

  Tworzymy meble do całych obiektów hotelowych od recepcji po pokoje.

  Więcej
 • Wyposażenie restauracji meble

  Meble do restauracji

  Zabudowy barowe z litego drewna i pochodne, stoły, sofy, ławki, drzwi wahadłowe..

  Więcej
 • Meble sklepowe producent

  Meble do sklepów

  Meble dla sklepów pod klucz, lady, stoły, podesty pod manekiny, gondole..

  Więcej
 • Meble sklepowe producent

  Meble do biur

  Produkujemy meble w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klientów..

  Więcej

Meble do firm

Meble do firm 02

Meble biurowe, meble do hoteli i restauracji, meble do sklepów. Wyposażymy Twój obiekt w meble ekskluzywne, nowoczesne i solidne. Zadbamy o każdy drobiazg na wszystkich etapach współpracy. Stworzymy meble o dowolnym kształcie i rozmiarze oddające najlepiej aurę nowoczesnej lub klasycznej przestrzeni. Solidne i bezpieczne meble dopasowane stylem będą odpowiednią wizytówką dla Twojego biznesu. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą wyposażenia wnętrz.

Meble dla domu

Meble dla domu na wymiar od producenta 03

Solidne i wytrzymałe drewniane meble dla domu to doskonały wybór. Meble docenianą również miłośnicy nowoczesnych i klasycznych stylizacji wnętrz. Meble drewniane na wymiar wykonamy do każdego rodzaju wnętrza mieszkalnego. Meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, meble do sypialni, garderoby. Uwzględnimy wszystkie Twoje uwagi dotyczące mebli.

Pomożemy Ci, aby meble były takie, jakich naprawdę potrzebujesz. Nie forsujemy własnego zdania, słuchamy i staramy się przedstawić najlepsze rozwiązania. Urzeczywistniamy nawet najbardziej wymyślne stylizacje mebli.

Więcej
Producent mebli drewnianych na wymiar
Producent mebli drewnianych

Meble inspirowane naturą

Od zawsze inspirowała nas natura! Dlatego chcemy, aby w produkowanych meblach wyeksponować całe jej naturalne piękno. Decydującym atutem naszych mebli jest solidność i jakość użytych materiałów. Pragniemy zachować niezachwianą harmonię pomiędzy człowiekiem a środowiskiem. Pozyskujemy wysokiej jakości surowce wyłącznie od zaufanych dostawców. Używamy nietoksycznych środków do ochrony mebli. Rygorystycznie przestrzegamy wszelkich norm w tym zakresie. Wykonujemy meble takie jak: stoły, witryny, komody, szafy i szafki. Masywne i trwałe meble zachowują swoją wartość przez długie lata.

Więcej
Ekskluzywne meble 05

Ekskluzywne drewniane meble od producenta

Masz dość oglądania gotowych mebli! Cenisz sobie indywidualny styl? Zamów ekskluzywne drewniane meble!

Jako producent mebli z drewna oferujemy wysokie standardy pod względem materiału, stylu i wykonania. Nasza usługa produkcji mebli umożliwia Ci dokonanie wyborów w odróżnieniu od gotowych mebli. Jako Polski producent mebli drewnianych obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Przykładamy dużą uwagę do detali, aby sprostać wymaganiom. Doskonałe meble to takie, które komponują się idealnie z otaczającą przestrzenią.

Producent mebli na wymiar

Produkcja mebli w naszej firmie jest wspierana przez najnowocześniejsze roboty. Automatyzacja pracy pozwala nam wykonywać wiele powtarzalnych czynności z dużo większą dokładnością. Eliminujemy także czynnik ludzkiego błędu. Nowoczesne roboty czynią pracę lżejszą i bardziej bezpieczną. Roboty w produkcji mebli są niezwykle pomocne. Ich rola jest szczególnie ważna tam, gdzie rodzaj wykonywanej pracy mógłby zagrażać zdrowiu.

Jednym z takich procesów jest polerowanie powierzchni wówczas zanieczyszczenie pyłem, jest poważne. Inteligentne urządzenia wykonują kilkaset powtarzalnych czynności na wielu płaszczyznach produkcyjnych. Wykorzystujemy roboty polerskie, natryskowe, które doskonale sobie radzą niezależnie od kształtu i chropowatości powierzchni. Możemy wyprodukować wiele powtarzalnych partii mebli na dużą skalę.

Rezultatem jest spójność i ogromne możliwości na całej linii produkcyjnej. Produkcja mebli nadal wymaga pracy ręcznej! Meble tradycyjne są synonimem trwałości oraz dbałości o detale. Mimo rosnącej automatyzacji zatrudniamy również coraz więcej wykwalifikowanych rzemieślników.


Meble produkują specjaliści z firmy Riko

Skrupulatna kontrola jakości na całym procesie produkcyjnym mebli.

Powierzchnia pod produkcję mebli do hoteli

Produkcja seryjnych, powtarzalnych partii mebli w krótkim czasie.

Setka wzorów mebli hotelowych

Oszczędzasz zamawiając meble bezpośrednio od producenta.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą firmą?

Praktycznie każdy etap współpracy wykonujemy samodzielnie od projektu po montaż. Nie płacisz pośrednikom, meble zamawiasz bezpośrednio od Polskiego producenta Riko.

Projekty mebli

Zatrudniamy doświadczonych projektantów wnętrz.

Powierzchnia jaką dysponuje producent mebli

Posiadamy ponad 5 000 m2 powierzchni przeznaczonej pod produkcję mebli.

Firma posiada własną suszarnie drewna

Własna suszarnia drewna.

Własny transport do przewozu mebli

Prywatny transport do przewozu mebli.

Roboty do malowania mebli

Własna lakiernia

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Wykwalifikowana kadra przeprowadzi montaż mebli we wskazanym miejscu.

 

Materiały do produkcji mebli

Jako Polski producent drewnianych mebli sięgamy najczęściej po naturalne drewno. Wszystko jest uzależnione od rodzaju złożonego zamówienia. Meble zawsze produkowane są na indywidualne wymiar. Korzystamy również z laminowanych płyt, frontów fornirowanych, płyt MDF, metalu, tkanin, skóry. Odpowiednie dopasowanie wielu materiałów może nie być zadaniem prostym! Jednak i na tym polu możemy pomóc, przedstawić różne wizje danego produktu.

Nasze meble oddają doskonale osobowość ich właściciela, są jedyne i niepowtarzalne w każdym calu. Klient najczęściej wybiera kolory, rodzaj tkanin lub skóry oraz ewentualne zdobienia mebli. Jako producent mebli z drewna wszystkie komponenty dostarczamy na miejsce.