Meble na zamówienie do firm

Meble na indywidualne zamówienie dla przedsiębiorców. Wyposażamy kompleksowo obiekty hotelowe, restauracyjne, sklepy, pensjonaty w solidne meble na wymiar. Meble na zamówienie wykonujemy zgodnie z dostarczonym projektem lub w przypadku jego braku, projekt mogą opracować nasi doświadczeni projektanci.

Świadczymy kompleksowe usługi od pomiaru po produkcję i montaż gotowych mebli. Wykonujemy meble z litego drewna jako wyposażenie dla całych biur i gabinetów.

 

 

Zamów meble dopasowane do potrzeb Twojego biznesu

Zamawiając meble, mogą Państwo decydować o wymiarach, kolorach, kształtach, elementach wykończeniowych oraz wzornictwie.

Produkujemy meble które, zaspokoją potrzeby każdego biznesu..

 

Płyty meblowe

Produkujemy płyty meblowe, blaty kuchenne, akcesoria meblowe. Posiadamy własne suszarnie dzięki czemu nasze produkty są niskiej wilgotności. Zaopatrujemy zakładany stolarskie głównie na rynku lokalnym.

nowoczesne ogrodzenie aluminiowe

nowoczesne ogrodzenie aluminiowe

Lakiernia mebli

Malowanie mebli odbywa się w osobnym budynku. Każdy lakierowany element przechodzi przez kontrolę jakości. Lakierujemy fronty frezowane oraz gładkie, w macie lub połysku oraz elementy stalowe, aluminiowe jako akcesoria do mebli.

Produkcja mebli

Aktualnie powierzchnia przeznaczona pod produkcję mebli liczy ponad 5 000 m2. Proces produkcyjny odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

nowoczesne ogrodzenie aluminiowe

Nasz mechanizm działania to skrupulatne planowanie, które w połączeniu z procesem twórczym przyczynia się do uzyskania zamierzonego efektu. Stosujemy, praktyczne rozwiązania biorąc pod uwagę wszystkie niuanse pomieszczenia, które ma zostać umeblowane. Jeśli nie masz doświadczenia w podejmowaniu decyzji dotyczących mebli, nie martw się, z chęcią pomożemy tak, aby uzyskać pożądany wygląd i styl.